Adobe Contribute CS3 pl

Narzędzie z polskim interfejsem do zarządzania treściami na stronie internetowej (CSS), dzięki któremu nie trzeba posiadać dużego doświadczenia w obsłudze nawet dużych serwisów online. Aplikacja sprawdza się również jako narzędzie do prowadzenia bardziej zaawansowanych blogów.

Liczba pobrań: 507
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Adobe Systems Incorporated
Rozmiar: 124.99 MB

Nazwa pliku: AdobeContribute4.1pl_PL.zip

[inne wersje programu Adobe Contribute CS3 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie z polskim interfejsem do zarządzania treściami na stronie internetowej (CMS), dzięki któremu nie trzeba posiadać dużego doświadczenia w obsłudze nawet dużych serwisów online. Aplikacja sprawdza się również jako narzędzie do prowadzenia bardziej zaawansowanych blogów. Program zachowuje integralność istniejących rozwiązan webowych. Jego odbiorcami są głównie redakcje online, bo dzięki Adobe Contribute osoba może zobaczyć wprowadzane zmiany, obsługiwać obiekty FLV za pomocą techniki "przeciągnij-upuść", pracować w trybie offline, obsadzać pliki PDF oraz korzystać z nowoczesnych przegląderek internetowych takich jak Internet Explorer czy Firefox.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.