Top Secret Media 3.1.0.70 beta pl

Program ma za zadanie ukrywać dowolny plik w pliku graficznym, bądź dźwiękowym. W ten sposób przesyłając lub nawet umieszczając taki plik w internecie możemy przekazać ukrytą informację.

Liczba pobrań: 584
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dawid Najgiebauer
Rozmiar: 766 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja z dziedziny steganografii. Steganografia zajmuje się ukrywaniem informacji w innej informacji. Typowym przykładem może być z pozoru nielogiczne zdanie "Sobie ekran ciekłokrystaliczny, rewelacyjnie efektowny tworzę.". Po odczytaniu pierwszych liter z tego zdania uzyskujemy tajną informację - SECRET.

Program ma za zadanie ukrywać dowolny plik w pliku graficznym, bądź dźwiękowym. W ten sposób przesyłając lub nawet umieszczając taki plik w internecie możemy przekazać ukrytą informację.

Aplikacja obsługuje pliki w formacie BMP 24-bitowym oraz WAV PCM 8-bitowe.

Możliwe jest także przeprowadzenie konwersji przy pomocy programu obrazów BMP, JPEG, GIF, WMF i EMF do formatu 24-bitowej bitmapy. Przy okazji Secret Media posiada opcję trwałego usuwania plików z dysku (bez możliwości odzyskania jego pierwotnej zawartości). Możliwy jest także podgląd wszelkich obsługiwanych typów plików.

Program sam dobiera parametry ukrywania tak, aby modyfikacja była jak najmniej zauważalna. Oczywiście im mniejszy plik do ukrycia i im większy plik, w którym ukrywa się dane, tym modyfikacja będzie mniej zauważalna.

W najnowszej wersji:

Jest to przejściowa faza przed kompleksowym wprowadzeniem nowej metody podwójnego buforowania danych, które przyspieszy operacje. W wersji 3.1 beta technologia ta została zaimplementowana wyłącznie do procesów dekodowania.

Ponadto zaszły następujące zmiany:

- Wskaźnik siły hasła

* Opcje wiersza poleceń (uruchom program z parametrem /?, aby dowiedzieć się więcej)

* Przyspieszenie pracy programu

* Lepsza kontrola błędów i poprawione zabezpieczenia

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.