G Data Internet Security 2007 pl

Wydanie 2007 pakietu zabezpieczającego komputer przed zagrożeniami internetowymi posiada odświeżony interfejs graficzny, jednak ci, którzy spodziewali się przełomu na miarę Visty, mogą się zawieść. Według zapewnień producenta antywirus i pozostałe składniki działają od 30% do 50% szybciej niż poprzednie wersje, są wygodniejsze w obsłudze, zajmują mniej zasobów komputera i zapewniają lepszą ochronę.

Liczba pobrań: 549
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
G DATA Software Sp. z o.o.
Rozmiar: 333.3 MB

Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu G Data Internet Security 2007 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wydanie 2007 pakietu zabezpieczającego komputer przed zagrożeniami internetowymi posiada odświeżony interfejs graficzny, jednak ci, którzy spodziewali się przełomu na miarę Visty, mogą się zawieść. Według zapewnień producenta antywirus i pozostałe składniki działają od 30% do 50% szybciej niż poprzednie wersje, są wygodniejsze w obsłudze, zajmują mniej zasobów komputera i zapewniają lepszą ochronę. W skład aplikacji wchodzi kilka elementów - antywirus pracujący w czasie rzeczywistym, zapora sieciowa, filtr niechcianej poczty elektronicznej, wbudowany w przeglądarki (m.in. Internet Explorer, Mozilla Firefox) moduł filtrujący zawartość witryn WWW (blokowanie reklam, banerów, animacji, itp.) oraz opcje kontroli rodzicielskiej. Każda z wymienionych części posiada własną konfigurację i możliwość dostosowania pracy do konkretnych warunków i sprzętu.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.