Super Organizer 1.0 pl

Super Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program typu Zarządca informacji osobistej (Personal Information Manager - PIM), pozwalający na przechowywanie całościowej informacji osobistej.

Liczba pobrań: 914
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Przemysław Ciszewski
Rozmiar: 11.22 MB

Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu Super Organizer 1.0 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Super Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program typu Zarządca informacji osobistej (Personal Information Manager - PIM), pozwalający na przechowywanie całościowej informacji osobistej. Posiada wiele dedykowanych narzędzi, które pomagają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi. Program służy do zarządzania rozmaitego rodzaju notatkami, takimi jak zadania, kontakty czy terminy. Przede wszystkim w tym zakresie program ma być narzędziem i pomocnikiem. Ułatwia także zapamiętanie i wyszukiwanie danych teleadresowych osób (zarówno kontaktów prywatnych, jak i służbowych), a także prowadzenie notatek w podręcznym notesiku. Program tego typu pozwala na zapisywanie, modyfikowanie oraz zarządzanie prywatnymi (osobistymi i służbowymi) informacjami.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.