Pionek 1.3 pl

Jest to nowa wersja programu do tworzenia pionowych opisów w komunikatotach. Dzięki niemu możemy zadziwić znajomych niecodziennym statusem.

Liczba pobrań: 451
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samuel Jarosiński
Rozmiar: 745 KB

Nazwa pliku: pionek.exe

[inne wersje programu Pionek 1.3 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jest to nowa wersja programu do tworzenia pionowych opisów w komunikatotach. Dzięki niemu możemy zadziwić znajomych niecodziennym statusem np. z efektowną grafiką lub tekstem w kilku wierszach. Do opisu można wstawic prawie 30 dodatkowych znaków, których nie ma na klawiaturze. Sześć styli formatowania pomoga utworzyć np. FalOwANy TeKSt. Nie przekroczymy również limitu znaków, który można ustawić dla GG, Tlenu bądź wyłączyć limit. Program na bieżąco pokazuje ile znaków jest jeszcze do wykorzystania. Możemy także utworzyć bazę naszych ulubionych opisów, trzymać je w jednym miejscu i zmieniać ich kolejność zgodnie z upodobaniami. W program wbudowana jest wyszukiwarka, która znajdzie opis w bazie. Całość jest banalna w obsłudze - opis jest generowany "na żywo" - wystarczy skopiować lub nacisnąć jeden przycisk.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.