RegVac 4.02.37

Program zawiera 10 różnorodnych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów, błędów i innych problemów.

Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
SuperWin Software
Rozmiar: 1.23 MB

Nazwa pliku: regvacz.exe

[inne wersje programu RegVac 4.02.37]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program zawiera 10 różnorodnych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów, błędów i innych problemów.

Moduły aplikacji to: Classes Vac, Stash Vac, File Lists Vac, Software Vac, Bad Link Vac, Add/Remove Editor, System Configuration Utility, OpenWith Editor, AutoComplete Editor, Junk Key Editor, Registry Backup, Pack, and Restore, Ignore List oraz Undo It.

Praca z programem nie sprawia problemów nawet początkującemu użytkownikowi. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wcisnąć przycisk Clean Registry a wszystkie moduły (jeden po drugim) rozpoczną pracę. Na koniec można zapoznać się z bardzo szczegółowym raportem.

Jeżeli istnieje taka potrzeba można przełączyć się do trybu eksperta i uruchamiać pojedynczo poszczególne części aplikacji i w ten sposób próbować namierzyć źródło problemów systemowych.

Niektóre funkcje ulegają dezaktywacji po upływie 30 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.