O&O DiskRecovery 4.1 Build 1334

Narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych danych lub usuniętych z dysku twardego. Sektor po sektorze aplikacja sprawdza nośniki danych (w tym karty pamięci lub aparaty i kamery cyfrowe) w poszukiwaniu utraconych plików.

Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
O&O Software GmbH
Rozmiar: 4.01 MB

Nazwa pliku: OODiskRecovery41Enu.exe

[inne wersje programu O&O DiskRecovery 4.1 Build 1334]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych danych lub usuniętych z dysku twardego. Sektor po sektorze aplikacja sprawdza nośniki danych (w tym karty pamięci lub aparaty i kamery cyfrowe) w poszukiwaniu utraconych plików. Nawet w przypadku uszkodzenia systemu plików lub formatowania dysku program umożliwia rekonstrukcję informacji. Obsługiwanych i rozpoznawanych jest ponad 350 rodzajów plików (w tym dokumenty Word, Excel, Access, grafiki, filmy, muzyka itd.).

Asystent odzyskiwania prowadzi użytkownika krok po kroku przez wszystkie stadia przywracania, więc zaawansowana wiedza techniczna nie jest wymagana. W wersji testowej nie jest możliwe odzyskanie plików.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.