Glarysoft Process Manager 1.2

Rozszerzone narzędzie kontrolujące uruchomione procesy w systemie operacyjnym. Dzięki niemu możesz się dowiedzieć wielu szczegółów na temat poszczególnych aplikacji, usług i procesów - wiele z nich bez twojej zgody zostaje uruchomionych wraz z systemem i zajmuje miejsce w pamięci.

Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Glarysoft.com
Rozmiar: 1.13 MB

Nazwa pliku: processsetup.exe

[inne wersje programu Glarysoft Process Manager 1.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozszerzone narzędzie kontrolujące uruchomione procesy w systemie operacyjnym. Dzięki niemu możesz się dowiedzieć wielu szczegółów na temat poszczególnych aplikacji, usług i procesów - wiele z nich bez twojej zgody zostaje uruchomionych wraz z systemem i zajmuje miejsce w pamięci. Program wyświetla listę uruchomionych procesów, ranking, użycie procesora, czas procesora, zajmowaną pamięć oraz opis. W przypadku, kiedy nie można pokazać opisu możesz samodzielnie skorzystać z przeglądarki Google (przycisk na górze ekranu) i znaleźć informacje w Sieci. Jeśli dojdziesz do wniosku, że proces nie jest potrzebny do poprawnego działania systemu lub aplikacji możesz go zablokować lub zakończyć.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.