BonkEnc 1.0.1 pl

Darmowy program służący do ripowania, kodowania i konwersji plików muzycznych na różne formaty. Narzędzie świetnie sobie daje radę z muzyką MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk lub FLAC.

Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
bonkenc.org
Rozmiar: 3.35 MB

Nazwa pliku: BonkEnc-1.0.1.exe

[inne wersje programu BonkEnc 1.0.1 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy program służący do ripowania, kodowania i konwersji plików muzycznych na różne formaty. Narzędzie świetnie sobie daje radę z muzyką MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk lub FLAC. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli posiadasz w domu sporą kolekcję płyt i chciałbyś skomponować własne zbiory do samochodowego odtwarzacza CD lub przenośnego urządzenia multimedialnego takiego jak iPod.

Zgodnie z najnowszymi trendami w tego typu programach, BonkEnc łączy się z internetową bazą utworów i albumów, aby automatycznie uzupełnić tagi (metadane o nazwie albumu, nazwie ścieżki, wykonawcy, roku wydania, gatunku muzycznym, itp.) bez ingerencji ze strony użytkownika. Jeśli dodać do tego tłumaczenie programu na 28 języków (w tym polski), to staje się jasne, że warto bliżej zapoznać się z tym narzędziem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.