VOX for Skype 0.9.5 Beta

Niewielka wtyczka do komunikatora. Dzięki niej po uruchomieniu Skype'a możesz korzystać z sieci Internet do przesyłania głosu za pomocą telefonu komórkowego

Liczba pobrań: 608
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
VoxLib Corp
Rozmiar: 13.49 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielka wtyczka do komunikatora. Dzięki niej po uruchomieniu Skype'a możesz korzystać z sieci Internet do przesyłania głosu za pomocą telefonu komórkowego. Nie jest wymagane nawiązywanie połączeń za pomocą portu podczerwieni, kabla lub innych technik. Wystarczy, że zadzwonisz na numer VoxLib z komórki (rozmowa lokalna), a operator automatycznie przekieruje rozmowę na twój pecet. Dzięki temu możesz wygodnie, z każdego miejsca dzwonić za granicę płacąc za rozmowy lokalne. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, jest pozostawienie włączonego komputera w pracy lub w domu. Z telefonu komórkowego możesz także zarządzać swoją pocztą głosową Skype (VoiceMail), odbierać wiadomości o nieodebranych połączeniach oraz wysyłać SMSy do osób z listy kontaktów Skype.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.