Teen Spirit 0.91b pl

Muzyczny organizer, który pomoże Ci w zapanowaniu nad ogromną kolekcją piosenek. W łatwy sposób narzędzie integruje foldery, płyty CD oraz DVD w jedną bazę.

Liczba pobrań: 384
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Artificial Spirit
Rozmiar: 1.43 MB

Nazwa pliku: tssetup.exe

[inne wersje programu Teen Spirit 0.91b pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Muzyczny organizer, który pomoże Ci w zapanowaniu nad ogromną kolekcją piosenek. W łatwy sposób narzędzie integruje foldery, płyty CD oraz DVD w jedną bazę. Można ją przeszukiwać pod kątem plików audio i wideo, a następnie wybierać informacje znajdujące się w metadanych (ID3v2). Jeśli plik nie posiada dodatkowych informacji pod uwagę są brane nazwy plików i folderów. Interfejs programu przypomina nieco Eksploratora, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna i niezwykle prosta.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na szybkie przeglądanie wybranej kolekcji, a funkcje pobierania z Internetu okładek płyt i szczegółowych informacji dotyczących konkretnego utworu ułatwiają rozbudowę podstawowej bazy. Do tego dochodzi funkcja szybkiej zmiany nazw plików audio w celu uporządkowania dysku. Warto wspomnieć, że program odtwarza najpopularniejsze pliki multimedialne (m.in. MP3, MP2, WMA, AVI, MPG, MPEG, ASF).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.