USB Safely Remove 2.0

Program, który zastępuje standardowe narzędzie systemowe związane z bezpiecznym usuwaniem sprzętu. Safely Remove został przygotowany z myślą o ludziach, którzy bardzo często wykorzystują sprzęt podłączany za pomocą wejścia USB. Dzięki niemu nie będą musieli oni tracić czasu na kilkunastosekundowe operacje.

Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
safelyremove.com
Rozmiar: 1.2 MB

Nazwa pliku: usbsafelyremovesetup.exe

[inne wersje programu USB Safely Remove 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program, który zastępuje standardowe narzędzie systemowe związane z bezpiecznym usuwaniem sprzętu. Safely Remove został przygotowany z myślą o ludziach, którzy bardzo często wykorzystują sprzęt podłączany za pomocą wejścia USB. Dzięki niemu nie będą musieli oni tracić czasu na kilkunastosekundowe operacje. Program pozwala usuwać sprzęt po wywołaniu skrótu klawiaturowego np. [Ctrl+Alt+B], który jest inny dla każdego urządzenia. Do funkcji programu należy zatrzymywanie urządzeń takich jak modem ADSL, dyski zewnętrzne, itp. Aby ułatwić rozpoznawanie sprzętu przez użytkownika, można każdemu urządzeniu przypisać inna grafikę.

Wersja 30-dniowa. Niektóre funkcje nieaktywne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.