VNP Argus 1.0 pl

Profesjonalny kombajn do zabezpieczania zbiorów, za pomocą którego można tworzyć wieloelementowe archiwa, szyfrować zbiory, w sposób nieodwracalny niszczyć pliki itp.

Liczba pobrań: 397
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Bogdan Ożarowski
Rozmiar: 837 KB

Nazwa pliku: argussetup.exe

[inne wersje programu VNP Argus 1.0 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Profesjonalny kombajn do zabezpieczania zbiorów, za pomocą którego można tworzyć wieloelementowe archiwa, szyfrować zbiory, w sposób nieodwracalny niszczyć pliki itp. wieloelementowe archiwa można tworzyć w formatach : -.zip, *cab, *.lha, *.bh i *.jar. Szyfrowanie zbiorów przeprowadzać można za pomocą algorytmów DES, Triple DES, TEA, CAST 128, RC2, RC4, SERPENT, TWOFISCH, BLOWFISH i RIJNDAEL. Archiwa można tworzyć na kilka różnych sposobów - poprzez prostą kompresję zbiorów, stosując automatyczne szyfrowanie po kompresji lub po zaszyfrowaniu nieodwracalnie zniszczenie archiwum (w efekcie pozostaje tylko jego zaszyfrowana wersja).

Profesjonalna niszczarka zbiorów oparta jest na algorytmie rozwijanym przez autora od lat. Spełnia ona z dużym naddatkiem normy bezpieczeństwa NSA - zniszczonego za jej pomocą zbioru nie można odtworzyć nawet za pomocą bardzo specjalistycznych narzędzi, niszczenie jest nieodwracalne.

Podstawową filozofią programu jest maksymalna łatwość obsługi. Pomaga w tym rozwinięty program pomocy wprowadzający do obsługi programu dosłownie krok po kroku.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.