3D Canvas 7.0.1

Nowe wydanie bezpłatnego edytora graficznego do tworzenia trójwymiarowych modeli i animowanych scen. Użytkownik może tworzyć swoje modele od podstaw lub zbudować je przy pomocy zaawansowanych funkcji Object Building Tools, automatyzujących cały proces. Szereg narzędzi do sporządzania animacji pozwala nie tylko na rozplanowanie scen, ale również na uzyskanie bardzo płynnego ruchu.

Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amabilis Software
Rozmiar: 5.61 MB

Nazwa pliku: 3DCanvas.zip

[inne wersje programu 3D Canvas 7.0.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bezpłatny edytor graficzny do tworzenia trójwymiarowych modeli i animowanych scen. Użytkownik może tworzyć swoje modele od podstaw lub zbudować je przy pomocy zaawansowanych funkcji Object Building Tools, automatyzujących ten proces. Szereg narzędzi do sporządzania animacji pozwala nie tylko na rozplanowanie scen, ale również na uzyskanie bardzo płynnego ruchu. Dla fanów programu przygotowano zestaw wtyczek rozszerzających jego możliwości oraz kilkanaście przykładowych modeli. Wszystkie dodatki można pobrać ze specjalnie przygotowanej strony producenta.

Nowości:

- importowanie modeli utworzonych za pomocą TrainSim Modeler;

- rozszerzono eksportowanie projektów do Microsoft Train Simulator.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.