Internet Explorer 7 Itanium (x64)

Finalna wersja angielska najpopularniejszej przeglądarki internetowej na świecie. Oprócz nowego interfejsu w siódmym wydaniu można przeglądać strony WWW w kartach, korzystać z łatwego wyszukiwania oraz przeglądać kanały RSS. Najważniejszą zmianą ma być poprawienie bezpieczeństwa programu, z którym do tej pory były problemy. Wydanie przeznaczone dla komputerów z procesorem Itanium (x64).

Liczba pobrań: 250
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp.
Rozmiar: 39.58 MB

Nazwa pliku: IE7Setup.exe

[inne wersje programu Internet Explorer 7 Itanium (x64)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Finalna wersja angielska najpopularniejszej przeglądarki internetowej na świecie. Oprócz nowego interfejsu w siódmym wydaniu można przeglądać strony WWW w kartach, korzystać z łatwego wyszukiwania oraz przeglądać kanały RSS. Najważniejszą zmianą ma być poprawienie bezpieczeństwa programu, z którym do tej pory były problemy.

Programiści Microsoftu nieco spóźnili się ze swoimi "nowościami", gdyż konkurencja posiada je w swojej ofercie od dawna. Siłą Internet Explorera jest jednak przyzwyczajenie milionów użytkowników na całym świecie, którzy teraz będą mogą cieszyć się bezpiecznym i wygodnym narzędziem.

Aby zainstalować program konieczne jest przejście testu na legalność systemu operacyjnego. Wersja dla procesorów Itanium (x64) i systemu Windows XP z dodatkiem Service Pack 2; Windows 2003 z dodatkiem Service Pack 1 lub Windows Vista (x64). Sugerujemy w czasie instalacji wyłączyć opcję automatycznej aktualizacji, bo wtedy instalacja przeglądarki trwa bardzo długo.

Lista zmian dostępna jest tutaj.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.