Ashampoo AntiVirus 1.3

Nowy na rynku program antywirusowy rozpoznający 470 000 wirusów, robaków, trojanów autodialerów i innych takich. Skanuje tylko krytyczne miejsca systemu, pamięć oraz pocztę e-mail i pliki - z tego m.in. powodu jest dość szybki. Łatwy, intuicyjny interfejs, jeszcze łatwiejsza (suwakami) konfiguracja ustawień czyni z tego program przeznaczony dla każdego - nawet niedoświadczonego użytkownika.

Liczba pobrań: 513
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 15.36 MB

Nazwa pliku: ashampoo_antivirus130_sm.exe

[inne wersje programu Ashampoo AntiVirus 1.3]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowy na rynku program antywirusowy rozpoznający 470 000 wirusów, robaków, trojanów autodialerów i innych takich. Skanuje tylko krytyczne miejsca systemu, pamięć oraz pocztę e-mail i pliki - z tego m.in. powodu jest dość szybki. Łatwy, intuicyjny interfejs, jeszcze łatwiejsza (suwakami) konfiguracja ustawień czyni z tego program przeznaczony dla każdego - nawet niedoświadczonego użytkownika. Jak podaje producent, program niemal nie obciąża systemu - po testach będziemy wiedzieli na 100%. Aktualizacja baz i sygnatur może odbywać się nawet co godzinę (automatycznie) a jak sprawdziliśmy dedykowany temu serwer jest całkiem wydajny. Program udostępnia 3 tryby pracy: ochrona automatyczna, skanowanie ręczne (on-demand) oraz wg zdefiniowanego harmonogramu - znalezione "niebiezpieczeństwa" wysyła na tzw. kwarantannę. Dla serfujących z użyciem IE, program ma ciekawą opcję integracji z przeglądarką, spod której można szybko przeprowadzić skanowanie antywirusowe.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. W numerze PC World Komputer 02/2007 znajdziecie wersję 90-dniową na dołączonej płycie DVD.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.