ŻelbetCAD pl

Nakładka do rysowania konstrukcji żelbetowych umożliwia wprowadzanie do rysunku CAD – 2D: prętów zbrojeniowych (widoki, rzuty, przekroje) oraz ich prostą modyfikację, opisów zbrojenia, wymiarowania zbrojenia a także półautomatyczne tworzenie wykazu stali zbrojeniowej.

Liczba pobrań: 431
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Intersoft
Rozmiar: 1.97 MB

Nazwa pliku: zelbetcad.zip

[inne wersje programu ŻelbetCAD pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nakładka na IntelliCAD oraz duoCAD. do rysowania konstrukcji żelbetowych umożliwia wprowadzanie do rysunku CAD – 2D: prętów zbrojeniowych (widoki, rzuty, przekroje) oraz ich prostą modyfikację, opisów zbrojenia, wymiarowania zbrojenia a także półautomatyczne tworzenie wykazu stali zbrojeniowej. Wszystkie elementy wykonane za pomocą nakładki wprowadzane są do rysunku i wymiarowane w centymetrach, w skali 1:1 umożliwiającej dowolne uzupełnianie wymiarowania w programie CAD. Wstawianie dowolnych elementów zbudowanych w nakładce, pozwala przy ich wprowadzaniu, na pełne wykorzystanie możliwości precyzyjnego rysowania dostępnych w środowisku CAD. Podczas instalacji nakładki podmieniany jest szablon rysunku wzorcowego z icad.dwg na zbrojenie.dwg z ustawionymi domyślnie: zakresem rysunku, stylem tekstu i stylem wymiarowania. W celu przywrócenia oryginalnego szablonu w programie Intersoft Intellicad lub zmiany szablonu na inny, należy zmienić ścieżkę do domyślnego pliku szablonu (menu: Narzędzia – Opcje – Ścieżki/Pliki – Szablon – Przeglądaj).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.