Napiprojekt 1.0.4.3 pl

Program dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu. Program jest banalny w obsłudze, wystarczą 2 kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się idealnie dopasowane napisy do Twojej wersji filmu.

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Berez
Rozmiar: 1.38 MB

Nazwa pliku: napiprojektNEW.zip

[inne wersje programu Napiprojekt 1.0.4.3 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Napiprojekt to program dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu. Program jest banalny w obsłudze, wystarczą 2 kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się idealnie dopasowane napisy do Twojej wersji filmu.

Nowości:

- Udoskonalono algorytm wyszukiwania napisów.

- Program automatycznie włącza tryb passive jeśli istnieje taka potrzeba.

- Program po pobraniu napisów dodaje sygnaturkę iż zostały one pobrane z napiprojekt, dzięki sygnaturce podczas dodawania napisów program rozpoznaje iż napisy są już w bazie i nie dodaje ich ponownie do bazy.

- W poprzednich wersjach jesli minęło 30 dni od ostatniego dodania napisów do bazy, program wymagał dodania napisów z dysku. Od wersji 1.0.4.3 program po przekroczeniu terminu dodania napisów przypomina o konieczności ich dodania oraz pozwala jeszcze na pobranie 4 napisów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.