PHP WebPage Editor 2.0

Narzędzie służące do tworzenia serwisów internetowych. Wpomaga tworzenie kodu HTML, programowanie w PHP, formułowanie zapytań MySQL i wiele innych umożliwiających webmasterowi szybkie i wygodne edytowanie plików.

Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Piotr Szczepaniec
Rozmiar: 802 KB

Nazwa pliku: phpwp2.zip

[inne wersje programu PHP WebPage Editor 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie służące do tworzenia serwisów internetowych. Wpomaga tworzenie kodu HTML, programowanie w PHP, formułowanie zapytań MySQL i wiele innych umożliwiających webmasterowi szybkie i wygodne edytowanie plików. Ponadto program oferuje kolorowanie składni: HTML, JavaScript, PHP, CSS oraz bogate możliwośći konfiguracyjne. PHP WebPage Editor przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webmasterów. Ci pierwsi otrzymują do dyspozycji narzędzia uzupełniające kod i system podpowiedzi. Ci drudzy, natomiast, mogą w pełni korzystać z narzędzi przyśpieszających tworzenie kodu. Zastosowany w programie system ograniczający do minimum liczbę kreatorów jest jednocześnie przyjazny dla osób słabiej znających HTML.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.