PortableApps Suite 1.0 Lite

Kolekcja aplikacji, których główną funkcją jest możliwość uruchomienia z dowolnego nośnika danych - bez konieczności instalacji na dysku. Dzięki temu możesz korzystać z klienta pocztowego, pakietu biurowego, terminarza spotkań, komunikatora, antywirusa, narzedzia kopii bezpieczeństwa czy gry zarówno w domu jak i w biurze. Wystarczy nagrać zestaw na USB-drive o pojemności 256 MB, aby już nigdy nie zgubić książki adresowej, ulubionych zakładek, szablonów dokumentów i innych istotnych informacji. Idealne narzędzie dla podróżujących bez własnego komputera.

Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Rare Ideas, LLC
Rozmiar: 31.94 MB

Nazwa pliku: PortableApps_Suite_Lite_1.0.exe

[inne wersje programu PortableApps Suite 1.0 Lite]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolekcja aplikacji, których główną funkcją jest możliwość uruchomienia z dowolnego nośnika danych - bez konieczności instalacji na dysku. Dzięki temu możesz korzystać z klienta pocztowego, pakietu biurowego, terminarza spotkań, komunikatora, antywirusa, narzedzia kopii bezpieczeństwa czy gry zarówno w domu jak i w biurze. Wystarczy nagrać zestaw na USB-drive o pojemności 256 MB, aby już nigdy nie zgubić książki adresowej, ulubionych zakładek, szablonów dokumentów i innych istotnych informacji. Idealne narzędzie dla podróżujących bez własnego komputera. Zintegrowany interfejs jest bardzo przyjazny i ułatwia poruszanie się pomiędzy programami.

W skład pakietu wchodzi:

- ClamWin Portable,

- Firefox Portable,

- Gaim Portable;

- AbiWord Portable,

- Sudoku Portable,

- Sunbird Portable,

- Thunderbird Portable.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.