CloneSpy 2.3

Proste i bezpłatne narzędzie do usuwania duplikatów plików z dysku twardego. Jeśli masz bałagan w swoich dokumentach, chciałbyś pozbyć się niepotrzebnych danych zaśmiecających miejsce, to ten program jest idealnym rozwiązaniem. Ponadto aplikacja wykrywa nie tylko identyczne pliki pod względem zawartości, ale wskazuje na te same nazwy.

Liczba pobrań: 274
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CloneSpy
Rozmiar: 659 KB

Nazwa pliku: cspy23.zip

[inne wersje programu CloneSpy 2.3]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Proste i bezpłatne narzędzie do usuwania duplikatów plików z dysku twardego. Jeśli masz bałagan w swoich dokumentach, chciałbyś pozbyć się niepotrzebnych danych zaśmiecających miejsce, to ten program jest idealnym rozwiązaniem. Ponadto aplikacja wykrywa nie tylko identyczne pliki pod względem zawartości, ale wskazuje na te same nazwy. Najczęściej jest to spowodowane zapisywaniem różnych wersji dokumentów. Program wybiera najnowsze wersje i je kasuje. Użyteczną funkcją jest również znajdowanie plików o zerowym rozmiarze, które zostały stworzone przez błąd zewnętrznych aplikacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.