Active WebCam 7.8

Wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające przechwytywanie obrazu praktycznie z każdego urządzenia wideo, które można podłączyć do komputera. Zebrany materiał można udostępniać na żywo innym użytkownikom poprzez sieć Internet z wykorzystaniem protokołu HTTP (wystarczy zwykła przeglądarka, nie trzeba instalować dodatkowych wtyczek) lub przesyłać na serwer FTP w formie serii zdjęć.

Liczba pobrań: 364
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
PY Software
Rozmiar: 15.26 MB

Nazwa pliku: AWC-PYS.exe

[inne wersje programu Active WebCam 7.8]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające przechwytywanie obrazu praktycznie z każdego urządzenia wideo, które można podłączyć do komputera (kamerki internetowe, kamery cyfrowe i analogowe ze złączem USB, FireWire, kamery sieciowe przesyłające obraz po sieci z wykorzystaniem protokołu IP).

Materiał wideo można udostępniać na żywo innym użytkownikom poprzez Internet z wykorzystaniem protokołu HTTP (wystarczy zwykła przeglądarka, nie trzeba instalować dodatkowych wtyczek) lub przesyłać na serwer FTP w formie serii zdjęć. Aplikacja z powodzeniem może zostać wykorzystana jako element domowego systemu alarmowego, bowiem posiada wbudowany wykrywacz ruchu współpracujący z podłączoną kamerą. Po wykryciu intruza program potrafi uruchomić alarm, wysłać powiadomienie pocztą elektroniczną (wraz z serią zdjęć) oraz rozpocznie nagrywanie całego zdarzenia.

Dodatkowo Active Webcam umożliwia dostosowanie parametrów obrazu, posiada terminarz nagrywania oraz pozwala zaszyfrować dane przesyłane przez Internet.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.