Zero Assumption Recovery 8.0

Dane przechowywane na nośnikach mogą ulec uszkodeniu z wielu powodów, jednak skutek jest zawsze ten sam - tracisz ważne informacje lub efekty swojej długiej pracy. Aby temu zapobiec lub zminimalizować szkody warto skorzystać z programów do odzyskiwania danych. Przykładem takiego narzędzia jest Zero Assumption Recovery, które działa w środowisku Windows. Aplikacja pozwala na odzyskiwanie informacji z partycji typu FAT16/FAT32/NTFS. W ograniczony sposób użytkownik uzyskuje również dostęp do linuksowego systemu plików - ext2.

Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Zero Assumption Recovery Software
Rozmiar: 2.34 MB

Nazwa pliku: zar80setup.exe

[inne wersje programu Zero Assumption Recovery 8.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dane przechowywane na nośnikach mogą ulec uszkodeniu z wielu powodów, jednak skutek jest zawsze ten sam - tracisz ważne informacje lub efekty swojej długiej pracy. Aby temu zapobiec lub zminimalizować szkody warto skorzystać z programów do odzyskiwania danych. Przykładem takiego narzędzia jest Zero Assumption Recovery, które działa w środowisku Windows. Aplikacja pozwala na odzyskiwanie informacji z partycji typu FAT16/FAT32/NTFS. W ograniczony sposób użytkownik uzyskuje również dostęp do linuksowego systemu plików - ext2. Do zadań programu należy odzyskiwanie całych partycji dyskowych, sprzętowa obsługa macierzy RAID0 i RAID5 w przypadku utraty danych na dyskach zaprzęgniętych do takiej pracy. Odzyskane pliki zachowują swoje długie nazwy oraz znaki diakrytyczne a kompresja uszkodzonego dysku w trybie NTFS nie stanowi problemu.

Wersja testowa umożliwia otwarcie jedynie 4 folderów w czasie jednego uruchomienia programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.