XYplorer 5.20

Menedżer plików umożliwiający przeglądanie wielu folderów jednocześnie za pomocą tzw. kart. Każdy katalog może być zapamiętany. Interfejs programu może się wydawać bardzo skomplikowany, jednak wszystkie elementy dają się swobodnie dostosowywać.

Liczba pobrań: 282
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Donald Lessau
Rozmiar: 799 KB

Nazwa pliku: xyplorer_full.zip

[inne wersje programu XYplorer 5.20]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Menedżer plików umożliwiający przeglądanie wielu folderów jednocześnie za pomocą tzw. kart. Każdy katalog może być zapamiętany. Interfejs programu może się wydawać bardzo skomplikowany, jednak wszystkie elementy dają się swobodnie dostosowywać. Twórcy programu wprowadzili również zakładki we właściwościach, co pozwala znacznie przyspieszyć wykonywanie takich operacji jak dostęp do informacji o pliku, wyszukiwanie, atrybuty itp. Wprowadzono również panel ulubionych (znany m.in. z przeglądarki internetowej Opera) zawierający skróty do najczęściej uruchamianych aplikacji, katalgów, adresów URL. Jego zawartość może być dowolnie zmieniania, kolorowana, organizowana w osobne kategorie - jest to szczególnie przydatne przy pracy z dużymi dyskami lub w otoczeniu sieciowym.

Ponadto program oferuje podgląd miniatur obrazków, metadanych w plikach MP3, eksport informacji o plikach do Excela oraz wiele innych ciekawych funkcji.

Wersja 21-dniowa, nie posiada pełnej funkcjonalności wydania komercyjnego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.