ABBYY PDF Transformer 2.0 pl

Najnowszą propozycją firmy ABBYY - producenta aplikacji FineReader (OCR) jest program ABBYY PDF Transformer, który zamienia pliki PDF na formaty Worda i Excela. Program oparto na technologiach OCR oraz analizy układu strony, dzięki czemu dokumenty PDF są precyzyjnie przetwarzane.

Liczba pobrań: 2307
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
ABBYY
Rozmiar: 39.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowszą propozycją firmy ABBYY - producenta aplikacji FineReader (OCR) jest program ABBYY PDF Transformer, który zamienia pliki PDF na formaty Worda i Excela. Program oparto na technologiach OCR oraz analizy układu strony, dzięki czemu dokumenty PDF są precyzyjnie przetwarzane. Układ strony, tabele, kolumny tekstu, wielkość i kształt czcionek oraz obrazki są w pełni zachowane. Przetworzony plik jest bezpośrednio wysłany do Worda lub Excela albo zapisywany w formacie doc, xls, html lub txt.

Wersja druga nie tylko zamienia pliki PDF na postać edytowalną, ale także umożliwia tworzenie plików PDF. Program posiada nowy, bardziej intuicyjny interfejs, który sprawia, że praca z nim jest prostsza i wygodniejsza. Dokument możemy przekształcać automatycznie lub ręcznie zaznaczać bloki: tekstu, tabeli i ilustracji. Dzięki funkcji ręcznego zaznaczania bloków dokładność przekształconych dokumentów o skomplikowanym układzie strony jest jeszcze wyższa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.