FotoOffice 2.0 PL

Najnowsza wersja polskiej, profesjonalnej przeglądarki graficznej do katalogowania, obróbki, archiwizacji i przeglądania zbiorów zdjęć.

Liczba pobrań: 813
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
G DATA Software Sp. z o.o.
Rozmiar: 22.09 MB

Nazwa pliku: fotooffice2.exe

[inne wersje programu FotoOffice 2.0 PL]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja polskiej, profesjonalnej przeglądarki graficznej do katalogowania, obróbki, archiwizacji i przeglądania zbiorów zdjęć. Pobiera zdjęcia z aparatów cyfrowych, skanerów, Internetu... Obsługuje ponad 50 formatów, w tym JPG2000. Wysyła zdjęcia e-mailem. Koryguje czerwone oczy. Tworzy prezentacje multimedialne, prezentacje slajdów HTML oraz galerie zdjęć w postaci dokumentu HTML. Wyszukuje i sortuje zdjęcia wg wybranych kryteriów. Obsługuje nagrywarki CD i DVD oraz multisesyjny zapis płyt CD. Program działa w systemach Windows 98SE/Me/NT/2000/XP.W celu rozpoczęcia pracy z programem należy wprowadzić kod aktywacyjny, znajdujący się w menu Start/Programy/G DATA Software/FotoOffice2/Kod aktywacyjny . W najnowszej wersji uaktualniono obsługę systemu Windows 2000 z zainstalowanym Service Pack 4. Program działa 45 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.