MR_FAKTURY_PRO 2.26 pl

Zaawansowany program do wystawiania faktur VAT i róznorodnych dokumunetów tworzonych przez firmy. Aplikacja charakteryzuje się prostotą wykonywania poszczególnych operacji, dzięki czemu może być obsługiwana przez osoby nie mające dużego doświadczenia w pracy z komputerami.

Liczba pobrań: 275
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
MR_FLASH Miroslaw Rogula
Rozmiar: 3.17 MB

Nazwa pliku: instalatorsw_2.26.exe

[inne wersje programu MR_FAKTURY_PRO 2.26 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zaawansowany program do wystawiania faktur VAT i róznorodnych dokumunetów tworzonych przez firmy. Aplikacja charakteryzuje się prostotą wykonywania poszczególnych operacji, dzięki czemu może być obsługiwana przez osoby nie mające dużego doświadczenia w pracy z komputerami. Może on także być używany przez rolników indywidualnych do wystawiania faktur RR. Posiada mechanizmy sprawdzające terminowość spłat faktur. Program ma możliwość wystawiania paragonów, ewidencję zamówień, towarów, firm, stanu magazynu i innych. Program jest zbudowany w oparciu o nowoczesną i bezawaryjną bazę danych NexusDB opartą o mechanizmy tranzakcji, co zapewnia pewne i bezpieczne przechowywanie informacji. Program ma możliwość zdefiniowania do 255 cenników. Ilość towarów czy usług jest ograniczona praktycznie wielkością wolnego miejsca na dysku. Program może znaleźć zastosowanie w firmach handlowych i usługowych, również tych prowadzących działalność magazynową.

Jest to program w wersji testowej. Będzie on pracował przez 45 dni od chwili zainstalowania z prawie wszytkimi opcjami dostepnymi w pełnej wersji. Brakuje tylko mozliwości uaktualnienia programu z starszych wersji oraz ustawienia dowolnego daty wystawienia. W czasie tych 45 dni użytkownik powinien się zdecydować czy chce wykupić licencję. Jeśli sie na to nie zdecyduje powinien wykasować katalog z programem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.