Alchemy Eye Pro 8.2

Profesjonalna wersja oprogramowania Alchemy Eye, to narzędzie służące do monitorowania sieci. Śledzi ono na bieżąco dyspozycyjność oraz osiągi serwerów w sieci, a w razie wystąpienia błędów zawiadamia o nich Administratora Sieci.

Liczba pobrań: 409
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Alchemy-Lab
Rozmiar: 2.79 MB

Nazwa pliku: eyepro.zip

[inne wersje programu Alchemy Eye Pro 8.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Profesjonalna wersja oprogramowania Alchemy Eye, to narzędzie służące do monitorowania sieci. Śledzi na bieżąco dyspozycyjność oraz osiągi serwerów w sieci, a w razie wystąpienia błędów zawiadamia o nich administratora sieci. Wersja PRO zdolna jest do monitorowania oraz kontrolowania procesów (programów) na zdalnych komputerach Windows NT.

Pakiet Alchemy Eye PRO zawiera w sobie standardową wersję oprogramowania Alchemy Eye oraz dodatkowo: The Process Monitor Plugin. Plugin ten służy do monitorowania zdalnych komputerów NT/2000/XP. Powiadamia administratora, czy dany proces uległ zatrzymaniu, czy też nadal zachodzi, a także czy wielkość pamięci wykorzystywana w trakcie procesu przekracza wyznaczony limit. The Process Control Plugin pozwala także zaczynać, kończyć i restartować aplikacje na zdalnym komputerze NT/2000/XP w przypadku wykrycia błędów na zdalnych komputerach przez Alchemy Eye.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.