Search and Recover 4.5.6.0

Rozbudowany program przeznaczony do odzyskiwania dowolnych danych z najróżniejszych nośników w tym płyt CD oraz DVD. Jego intuicyjny interfejs użytkownika oraz spore możliwości mogą przydać się każdemu, zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biurze.

Liczba pobrań: 1482
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
iolo technologies LLC
Rozmiar: 480 KB

Nazwa pliku: sr_dm.exe

[inne wersje programu Search and Recover 4.5.6.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozbudowany program przeznaczony do odzyskiwania dowolnych danych z najróżniejszych nośników w tym płyt CD oraz DVD. Jego intuicyjny interfejs użytkownika oraz spore możliwości mogą przydać się każdemu, zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biurze. Program pozwala na odzyskanie całego dysku twardego, kiedy wciśnięty zostanie przycisk "Perform TotalRecovery". Jest to jednak narzędzie mało finezyjne i wydajne, zwłaszcza wtedy gdy w komputerze zainstalowanych jest kilka napędów o dużej pojemności - czas odzyskiwania wszystkiego będzie bardzo długi. Na szczęście producent zadbał o równie proste moduły do wyszukiwania utraconych plików (wg kryteriów), zdjęć, filmów, muzyki oraz poczty elektronicznej.

Search and Recover korzysta z dwóch metod odzyskiwania danych. Pierwsza z nich po prostu przeszukuje wolne miejsce na dysku i pokazuje zapisane na niej pliki już niewidoczne dla systemu operacyjnego. Druga natomiast pozwala na przywrócenie danych po formatowaniu partycji, nadpisaniu plików itp. Rzecz jasna ta druga jest nieco bardziej czasochłonna.

Moduł przeglądania znalezionych plików jest bardzo dobry. Użytkownik może spokojnie przegladać zdjęcia, dokumenty i popularne pliki za pomocą wbudowanych przegladarek. Należy jedynie pamiętać o prawidłowym wyborze widoku (Media). Filtrowanie wyszukanych plików oraz wyświetlane prognozy ich odzykania uzupełniają całość.

Zaletą jest również możliwość wykonania obrazu dowolnego napędu, dzięki któremu oryginalny nośnik pozostanie niezmieniony. Można przecież odzyskać dane z jego kopii. Dla tych, którzy cenią swoją prywatność przyda się moduł do wymazywania danych z napędu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.