Microsoft Baseline Security Analyzer 1.0

Darmowa aplikacja, służącą do kontrolowania stanu zabezpieczenia komputera. Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) automatycznie sprawdza, czy na komputerze zainstalowano wszystkie niezbędne patche, uaktualnienia oraz dodatki do systemu.

Liczba pobrań: 484
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp.
Rozmiar: 2.63 MB

Nazwa pliku: mbsasetup.msi

[inne wersje programu Microsoft Baseline Security Analyzer 1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa aplikacja, służącą do kontrolowania stanu zabezpieczenia komputera. Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) automatycznie sprawdza, czy na komputerze zainstalowano wszystkie niezbędne patche, uaktualnienia oraz dodatki do systemu. Aplikacja informuje również użytkownika o błędach w konfiguracji systemu, które mogą narażać go np. na niebezpieczeństwo utraty danych czy nieautoryzowanego dostępu do komputera.

Po przeprowadzeniu skanowania generowany jest raport, w którym wymienione są wszystkie znalezione "dziury" oraz błędy. MBSA nie umożliwia, niestety, ich automatycznego usunięcia - np. poprzez pobranie odpowiednich "łat". Program informuje jednak użytkownika, gdzie może je znaleźć.

Aplikację można zainstalować na komputerach pracujących pod kontrolą systemów Windows NT/2000/XP.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.