HomeGuard 1.3 PL

Polski system alarmowy, umożliwiający monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Wykrywa ruch w zasięgu kamer i podejmuje odpowiednią akcję, np. odtwarza dźwięki alarmowe.

Liczba pobrań: 539
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
MWT.net
Rozmiar: 1.12 MB

Nazwa pliku: HG-3Cam.exe

[inne wersje programu HomeGuard 1.3 PL]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

W pełni polski system alarmowy, umożliwiający monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebny jest stały dozór, wykrywanie ruchu i reakcja na jego pojawienie się. Duża ilość parametrów konfiguracyjnych umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Po wykryciu ruchu podejmuje odpowiednią akcję, np.: odtwarza dźwięki alarmowe, wysyła wiadomość na wskazany adres e-mail lub SMS'a, zapisuje obraz na dysku twardym, itp. Program wykorzystuje zaawansowaną technologię DirectX, która umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi urządzeniami nagrywającymi. Dzięki temu HomeGuard może pobrać obraz z każdego urządzenia, analizować jego zawartość pod kątem występowania ruchu i odpowiednio reagować.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.