Skype 2.5.0.113 pl

Nowe wydanie stworzonego przez zespół pracujący nad KaZaA fenomenalnego programu służącego do prowadzenia rozmów głosowych w technologii VoIP przez Internet. Program posiada polską wersję językową.

Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Skype Ltd.
Rozmiar: 10.64 MB

Nazwa pliku: SkypeSetup.exe

[inne wersje programu Skype 2.5.0.113 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skype to forma telefonu internetowego pozwalającego na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji . Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Oprócz połączeń pomiędzy komunikatorami można wykupić również opcję telefonowania na numery stacjonarne w wybranych krajach. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Do katalogu każdy użytkownik może dodać swój szczegółowy profil wraz ze zdjęciem (tworzenie Avatarów). Program posiada polską wersję językową.

Aplikacja zawiera sporo ciekawych nowości. Z tych najważniejszych warto wymienić: wprowadzenie opcji odnawiania kredytu na rozmowy z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi (obecnie możliwe są płatności w 15 walutach), wysyłanie wiadomości SMS do każdego miejsca na świecie wprost ze Skype, uproszczenie prowadzenia i przeglądania rozmów z listą kontaktów pobraną z programu Outlook, wzbogacenie rozmów konferencyjnych oraz uproszczenie procesu rejestracji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.