Outpost Firewall Pro 3.5 pl

Prosty w konfiguracji firewall. Chroni przed atakami hakerów i umożliwia zablokowanie niechcianej transmisji na łączu internetowym, np. danych przesyłanych przez trojany.

Liczba pobrań: 184
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Dagma Sp. z o.o.
Rozmiar: 5.69 MB

Nazwa pliku: OutpostProInstall.exe

[inne wersje programu Outpost Firewall Pro 3.5 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty w konfiguracji firewall. Chroni przed atakami hakerów i umożliwia zablokowanie niechcianej transmisji na łączu internetowym, np. danych przesyłanych przez trojany. Zapobiega również pojawianiu się okien reklamowych pop-up podczas przeglądania stron WWW. Zalety programu to budowa modułowa (możliwość wykorzystania plug-inów), niskie zużycie zasobów komputera oraz szybkie uaktualnianie przez Internet. Wersja PRO oferuje kilka dodatkowych funkcji m.in. większe możliwości określania reguł dostępu aplikacji oraz zabezpieczenie hasłem konfiguracji programu.

Dzięki nowej usłudze ImproveNet, reguły firewalla mogą być pobierane i stosowane automatycznie. Początkujący użytkownik nie musi się już martwić, jak poprawnie odpowiedzieć na nieoczekiwane pytanie o zezwolenie na połączenie. Baza reguł, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy programu Outpost tworzona jest na podstawie informacji zbieranych od członków społeczności ImproveNet, który wyrazili na to zgodę. Reguły weryfikowane są na bieżąco przez ekspertów bezpieczeństwa Agnitum, a następnie udostępniane innym członkom społeczności. Aktualizacje dystrybuowane są codziennie, dzięki czemu konieczność ręcznego ustawiania reguł jest zredukowana do minimum.

Wersja testowa działa przez 30 dni od zainstalowania.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.