Comodo Personal Firewall (64-bit) 6.3.35691.2951

Comodo Personal Firewall to ochrona użytkownika przed zagrożeniami w sieci. Posiada zaawansowane mechanizmy wykrywania szkodników.

Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 89.71 MB

Nazwa pliku: cfw_installer_x64.exe

[inne wersje programu Comodo Personal Firewall (64-bit) 6.3.35691.2951 ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Personal Firewall to dopełnienie (do Comodo AntiVirus) dla uzyskania pełnej ochrony przed atakami z sieci lokalnej i/lub Internetu. Możemy jednak używać go bez powiązania z tamtym. To program typu zapora ogniowa (firewall), automatycznie konfigurujący się do ustawień zalecanych lub wg wskazań użytkownika. Posiada monitor aplikacji, monitor sieci i monitor składników (pojedynczych plików). Proaktywna heurystyka i profesjonalne opcje ustawień i ręcznej konfiguracji dla bardziej zaawansowanych użytkowników chronią przed większością znanych i przewidywanych zagrożeń "trojańskich" i szpiegowskich. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Comodo Personal Firewall jest szybki w działaniu, posiada łatwy w obsłudze interfejs i z licencję royalty-free na pierwszy miesiąc od daty instalacji, a potem po bezpłatnej rejestracji i uzyskaniu kodu aktywującego bez ograniczeń. Gdy nie wykona się aktywacji przezInternet, program pozostaje... w pełni funkcjonalny i bez ograniczeń, ale używanie komercyjne jest wówczas nielegalne. Może to być Twój osobisty firewall na zawsze!

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.