Comodo Internet Security (64-bit) 6.3.35691.2951

Comodo Internet Security to zabezpieczenie systemu podczas używania Internetu. Posiada często aktualizowaną bazę zagrożeń.

Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 89.71 MB

Nazwa pliku: cispremium_installer_x64.exe

[inne wersje programu Comodo Internet Security (64-bit) 6.3.35691.2951]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Internet Security to program mający zapewnić bezpieczeństwo systemowi internauty. Oferuje nie tylko ochronę zarówno pojedynczego komputera, jak i sieci lokalnej. Umożliwia wykrywanie wirusów i koni trojańskich, ochronę heurystyczną, zdefiniowanie bezpiecznych aplikacji, monitorowanie zmian w ważnych lokalizacjach i kluczach rejestru. Dzięki częstej aktualizacji bazy zagrożeń jest w stanie odpierać ataki najnowszych szkodników. "Czarną listę" zagrożeń można także uzupełniać ręcznie.

Comodo Internet Security posiada w tej chwili około 3 milionów aplikacji na "białej liście", więc raczej nie potraktuje omyłkowo normalnych programów jako wirusy. Można się o tym przekonać w praktyce, pobierając program za darmo z tej właśnie strony. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.