Comodo Internet Security 6.3.35691.2951

Comodo Internet Security to zabezpieczenie systemu podczas używania Internetu. Posiada często aktualizowaną bazę zagrożeń.

Liczba pobrań: 811
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 81.54 MB

Nazwa pliku: cispremium_installer_x86.exe

[inne wersje programu Comodo Internet Security 6.3.35691.2951]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Internet Security to program mający zapewnić bezpieczeństwo systemowi internauty. Oferuje nie tylko ochronę zarówno pojedynczego komputera, jak i sieci lokalnej. Umożliwia wykrywanie wirusów i koni trojańskich, ochronę heurystyczną, zdefiniowanie bezpiecznych aplikacji, monitorowanie zmian w ważnych lokalizacjach i kluczach rejestru. Dzięki częstej aktualizacji bazy zagrożeń jest w stanie odpierać ataki najnowszych szkodników. "Czarną listę" zagrożeń można także uzupełniać ręcznie.

Comodo Internet Security posiada w tej chwili około 3 milionów aplikacji na "białej liście", więc raczej nie potraktuje omyłkowo normalnych programów jako wirusy. Można się o tym przekonać w praktyce, pobierając program za darmo z tej właśnie strony. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Program miesiąca

GIMP 2.8.16 kwiecień 2016

GIMP 2.8.16

Freeware

GIMP (GNU Image Manipulation Program) to darmowy program do edycji grafik i zdjęć. Wśród wielu funkcji znajdziemy miedzy innymi tworzenie kompozycji.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.