E-Tuner 4.2 pl

Darmowy polski program służy do oglądania telewizji, słuchania radia czy oglądania obrazu z kamer rozmieszczonych w różnych miejscach świata.

Liczba pobrań: 412
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Piotr Kukiełka
Rozmiar: 2.76 MB

Nazwa pliku: etuner.zip

[inne wersje programu E-Tuner 4.2 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy polski program służy do oglądania telewizji, słuchania radia czy oglądania obrazu z kamer rozmieszczonych w różnych miejscach świata.

Dodatkowo aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę internetowa, odtwarzacz filmów i muzyki Dzięki sprawdzaniu niezbędnych do działania komponentów narzędzie umożliwia instalację dodatkowych składników systemowych np. Windows Media Player. Zbiór kamer, programów telewizyjnych i radiowych jest imponujący - każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie dodano nowe możliwości: zmiany rozmiaru okna, zablokowania programu i stacji erotycznych hasłem, w przeglądarce dodano wyszukiwarkę, oraz wiele innych nowych funkcji. Zmieniono system zabezpieczeń w nowej wersji programu co spowodowało to iż w poprzednich wersjach programu nie będzie aktualizowana lista stacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.