Winamp Lite 5.2

Najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo.

Liczba pobrań: 409
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nullsoft
Rozmiar: 1.08 MB

Nazwa pliku: winamp52_lite.exe

[inne wersje programu Winamp Lite 5.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo. W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. To powoduje, że w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD, niemożliwe jest automatyczne uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Niestety, bez odrębnej wtyczki nie da się rownież pobrać biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych.

W nowej wersji możliwa jest synchronizacja biblioteki mediów z przenośnymi odtwarzaczami takimi jak np. iPod czy Creative. W wersji Pro dostępny jest koder aacPlus High Bitrate, zapewniający bardzo dobrą jakość dźwięku. Ponadto wprowadzono kilka ulepszeń w dekodowaniu dźwięku. W podglądzie drzewa widoczne są ikony, dostępne są opcje dla wielu użytkowników korzystających z programu a aplikacja zapamiętuje wcześniejsze ustawienia instalacji. Wprowadzono również szereg poprawek i usprawnień.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.