PC Fixer 2.6.8

PC Fixer to doskonała aplikacja służąca do diagnozowania działania komputera z systemem Windows i eliminowania znalezionych usterek. Program został wyposażony w prosty i przyjemny w obsłudze interfejs, a także wiele przydatnych funkcji, znanych z komercyjnych rozwiązań tego typu. Narzędzie umożliwia przeanalizowanie zawartości rejestru, a także innych, kluczowych dla działania systemu Windows, elementów.

Liczba pobrań: 277
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
digital support
Rozmiar: 1.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PC Fixer to doskonała aplikacja służąca do diagnozowania działania komputera z systemem Windows i eliminowania znalezionych usterek. Program został wyposażony w prosty i przyjemny w obsłudze interfejs, a także wiele przydatnych funkcji, znanych z komercyjnych rozwiązań tego typu. Narzędzie umożliwia przeanalizowanie zawartości rejestru, a także innych, kluczowych dla działania systemu Windows, elementów. Działa bardzo szybko, na końcu wyświetla listę zidentyfikowanych problemów. Ich usunięcie wymaga od użytkownika jedynie kilku kliknięć – co ważne, każdą akcję programu można odwrócić, jeśli wystąpią potem kłopoty z funkcjonowaniem komputera. Dodatkowo, PC Fixer zawiera moduł wyświetlający szczegółowe informacje o konfiguracji sprzętowej i software’owej, a także mechanizm przyspieszania jego działania poprzez np. optymalizację uruchamianych przy starcie komputera procesów systemu Windows.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.