Password Repository 2.2

Użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika. Dzięki niej nie trzeba zapisywać ogromnych arkuszy papieru (co nie jest zbyt bezpieczne) z loginami i hasłami do poszczególnych serwisów internetowych, serwerów, czy kont bankowych.

Liczba pobrań: 385
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Tension Software
Rozmiar: 318 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika. Dzięki niej nie trzeba zapisywać ogromnych arkuszy papieru (co nie jest zbyt bezpieczne) z loginami i hasłami do poszczególnych serwisów internetowych, serwerów, czy kont bankowych. Program jest zabezpieczany globalnym hasłem, które powinno być bardzo długie i skomplikowane.

Przyjazny interfejs pozwala przypisać hasła do różnych kategorii (każda ma inny kolor ułatwiający identyfikację), co sprawia, że nawet najbardziej oporni użytkownicy mogą bez kłopotu korzystać z narzędzia.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.