P2ware Planner Viewer 2011

P2ware Planner Viewer to darmowa aplikacja. Pozwala na oglądanie projektów tworzonych w P2Ware Planner.

Liczba pobrań: 935
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
P2ware Sp. z o. o.
Rozmiar: 47.92 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

P2ware Planner Viewer 2011 to darmowa aplikacja, dzięki której osoby biorące udział w projekcie będą mogły zapoznawać się z postępami i zmianami. Jest to program pozwalający na oglądanie planów, jednak nie ma tu żadnych opcji do ich edytowania. To świetne rozwiązanie, gdy projekt wykonywany jest dla innej firmy, którą chcemy poinformować o stanie prac. P2ware Planner Viewer 2011 służy oczywiście do obsługi projektów tworzonych w P2ware Planner Professional 2011. Jest on całkowicie darmowy i posiada wszystkie niezbędne funkcje do zapoznania się z przesłanym projektem.

Mamy tu możliwość wydruku dokumentacji oraz wyświetlania pełnego planu. Planner Viewer jest instalowany wraz z regularną wersją aplikacji i jest dołączony do każdej jej wersji. Po zainstalowaniu należy odszukać w menu start P2ware Planner 2011 Viewer. Aplikacja ta dostępna jest bezpłatnie, nie wymaga aktywacji ani rejestracji. Służy do przeglądania planów utworzonych w innych wersjach oprogramowania.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.