OrphansRemover 1.7.5.25

Oto kolejny program, który pomoże wprowadzić nieco porządku na zaśmieconym twardym dysku. Aplikacja służy do wyszukiwania i automatycznego usuwania tzw. osieroconych skrótów. Na Pulpicie często pozostają skróty do aplikacji, które już dawno zostały odinstalowane.

Liczba pobrań: 511
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
digiarch.org
Rozmiar: 714 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Oto kolejny program, który pomoże wprowadzić nieco porządku na zaśmieconym twardym dysku. Aplikacja służy do wyszukiwania i automatycznego usuwania tzw. osieroconych skrótów. Na Pulpicie często pozostają skróty do aplikacji, które już dawno zostały odinstalowane. OprhansRemover 1.7.5.25 zajmuje się właśnie takimi pozostałościami, ale ogranicza się do sprawdzania Pulpitu. Program przeszukuje także menu Start, folder plików tymczasowych…

Użytkownik może także samodzielnie wskazać folder, który ma być sprawdzony. Po zakończeniu wyszukiwania wyświetlana jest lista osieroconych skrótów gotowych do usunięcia. Jeżeli chcesz pozostawić niektóre z nich, wystarczy usunąć zaznaczenie odpowiednich pozycji na liście. Kliknięcie przycisku Delete orphans spowoduje ostateczne usunięcie błędnych skrótów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.