OperaTor 2.3

Specjalna wersja przeglądarki Opera 9.21, która została połączona z oprogramowaniem Tor. Dzięki temu przeglądarka nie instaluje niczego w systemie i można uruchomić ją bezpośrednio z pamięci USB - jednym słowem idealne rozwiązanie dla internautów korzystających z kawiarenek internetowych, przypadkowych punktów dostępu lub osób ceniących swoją prywatność.

Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OperaTor
Rozmiar: 6.72 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Specjalna wersja przeglądarki Opera 9.21, która została połączona z oprogramowaniem Tor. Dzięki temu przeglądarka nie instaluje niczego w systemie i można uruchomić ją bezpośrednio z pamięci USB - jednym słowem idealne rozwiązanie dla internautów korzystających z kawiarenek internetowych, przypadkowych punktów dostępu lub osób ceniących swoją prywatność. Dzięki wykorzystaniu serwerów proxy trudno jest ustalić skąd pochodzi człowiek, co utrudnia np. reklamodawcom wyświetlanie banerów. Ceną za anonimowość jest spowolnione działanie oraz brak niektórych elementów na stronach WWW.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.