OpenWebRadio 1.50

OpenWebRadio to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytwkownikow Windows Mobile, którzy chcą zawsze i wszędzie mieć dostęp do ulubionych stacji radiowych.

Liczba pobrań: 1092
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marek Swatek
Rozmiar: 2.71 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OpenWebRadio to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników Windows Mobile, którzy chcą zawsze i wszędzie mieć dostęp do ulubionych radiostacji. Ta dostępna za darmo aplikacja oferuje dostęp do ponad 7000 stacji radiowych, z czego w najnowszej wersji mamy ponad 350 polskich. Stacji możemy słuchać za pomocą zewnętrznych odtwarzaczy multimedialnych, a w samym programie wbudowany jest TCPMP.

Darmowe OpenWebRadio zostało stworzone przez naszego rodaka, Marka Swatka. Prezentowana na tej stronie edycja 1.50 beta posiada ulepszoną wydajność oraz została wyposażona w funkcję automatycznej aktualizacji listy stacji radiowych, dzięki czemu ich liczba wzrasta. Planowane są także wydania aplikacji na system operacyjny Android oraz dla użytkowników Windows Phone.

Pełna lista dostępnych stacji znajduje się na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.