OpenProj 1.4

Rozbudowana, wciąż udoskonalana przez programistów Projity aplikacja do zarządzania, uważana jest za produkt konkurencyjny wobec tak znanych rozwiązań, jak Microsoft Project czy OnePoint Project.

Liczba pobrań: 4795
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Serena
Rozmiar: 6.83 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OpenProj - Rozbudowana, wciąż udoskonalana przez programistów Projity aplikacja, uważana jest za produkt konkurencyjny wobec tak znanych rozwiązań, jak Microsoft Project czy OnePoint Project.

Pozwala tworzyć wykresy Gantta, przedstawiające w klarowny, graficzny sposób plany projektu, oraz diagramy PERT (Program Evaluation and Review Technique). Zawiera forum, listę kontaktów i narzędzia potrzebne do pracy nad projektem (ustalanie zadań, pracowników biorących w nim udział, dodawanie plików itp.).

Aplikacja dostępna jest w języku angielskim. Komercyjna wersja oprogramowania, z pełnym wsparciem technicznym, dostarczana jest przez spółkę Serena Software (właściciela Projity).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.