Nuke Anything Enhanced 0.54

Dodatek Nuke Anything Enhanced znacznie ułatwi życie osobom, które częściej niż inni drukują zawartość stron internetowych.

Liczba pobrań: 462
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Patrick
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dodatek Nuke Anything Enhanced znacznie ułatwi życie osobom, które częściej niż inni drukują zawartość stron internetowych. Drukowanie zawartości stron, nawet samego tekstu, nie mówiąc o grafice, bywa bardzo uciążliwe - szczególnie w czasach, kiedy na każdej niemal witrynie znajduje się animacja flash lub reklama pop-up. Wtyczka pozwala na wstępne "oczyszczenie" strony. Wystarczy wskazać kursorem zbędne elementy i wybrać funkcję "Usuń ten obiekt". Niestety korzystanie z dodatku również bywa uciążliwe, głównie ze względu na fakt, że jeśli poszczególne obiekty strony nakładają się na siebie - łatwo usunąć element, na którym nam zależy. Na szczęście jest funkcja "undo". Można też przeładować stronę - wtedy wszystko wraca do stanu oryginalnego.

Wymagany Firefox: 1.5 – 2.0.0

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.