NTRsupport 5.6 pl

NTRsupport jest profesjonalnym systemem służącym między innymi do zdalnego przejęcia pulpitu. Jego wyjątkowość polega na tym, że nie wymaga konfiguracji i instalacji, ani po stronie klienta ani po stronie operatora.

Liczba pobrań: 808
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
NTRglobal
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

NTRsupport jest profesjonalnym systemem służącym między innymi do zdalnego przejęcia pulpitu. Jego wyjątkowość polega na tym, że nie wymaga konfiguracji i instalacji, ani po stronie klienta ani po stronie operatora. Nawiązanie połączenia ograniczone zostało do kilku sekund, zgłaszane problemy mogą zostać rozwiązane szybciej, a wszystko działa w oparciu o przeglądarkę internetową (protokół HTTPS). System pozwala na umieszczenie na stronie WWW specjalnego, interaktywnego przycisku. Każdy klient potrzebujący wsparcia, klikając w niego, połączy się w kilka sekund z konsultantem za pomocą rozmowy czat, VoIP lub video i po chwili może udostępnić swój pulpit.

Aplikacja wymaga rejestracji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.