Notatnik Zdrowia 2.2

Program umożliwiający łatwe i przejrzyste notowanie domowych pomiarów naszego ciała takich jak: ciśnienie krwi, temperatura i waga ciała, glukoza i ilość spożywanych kalorii. Na zbiorczym, czytelnym wykresie użytkownik może zobaczyć zmiany wymienionych parametrów. Wydrukowane wykresy i tabele pomogą lekarzowi postawić zdecydowanie dokładniejszą diagnozę.

Liczba pobrań: 1629
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Andrzej Fuz
Rozmiar: 1.42 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Notatnik Zdrowia jest programem umożliwiającym łatwe i przejrzyste notowanie domowych pomiarów naszego ciała takich jak: ciśnienie krwi, temperatura i waga ciała, glukoza i ilość spożywanych kalorii. Na zbiorczym, czytelnym wykresie użytkownik może zobaczyć zmiany wymienionych parametrów. Wydrukowane wykresy i tabele pomogą lekarzowi postawić zdecydowanie dokładniejszą diagnozę.

W programie można również w zależności od potrzeb notować i drukować wybrany parametr np.. Ciśnienie krwi lub zawartość glukozy we krwi (dla diabetyków). Wykresy pomagają również ludziom odchudzającym się kontrolować skuteczność diety i jednocześnie kontrolować parametry ciała. Osoby leczące się na nadciśnienie, zobowiązane przez lekarzy do prowadzenia pomiarów i notatek, docenią możliwość drukowania czytelnych wykresów. Lekarz w czasie krótkiej wizyty nie jest przecież w stanie dokładnie przeanalizować dziesiątek liczb wpisywanych przez miesiąc lub dwa na kartce papieru. Diabetycy, szczególnie ci, którzy leczą się insuliną, znajdą panel przeznaczony do prowadzenia notatek zaleconych przez lekarzy.

Uwagi

Wersja 30-dniowa

Stabilne wersje Notatnik Zdrowia

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.