Norton Personal Firewall 2003

Zapewnia ochronę komputera przed internetowymi atakami bez względu na rodzaj używanego połączenia z Internetem. Wersja 15-dniowa.

Liczba pobrań: 454
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Symantec
Rozmiar: 25.11 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zapewnia ochronę komputera przed internetowymi atakami bez względu na rodzaj używanego połączenia z Internetem. Ma również funkcję alarmowania o próbach włamania do komputera i rejestrowania informacji o połączeniach, pozwalających określić źródło zagrożenia. Ponadto oprogramowanie oferuje mechanizmy zabezpieczające przed końmi trojańskimi. Funkcje ochrony danych osobowych zapewniają tego rodzaju informacjom pełne zabezpieczenie. Za pomocą programu można też zablokować pliki cookies, pochodzące z określonych witryn, oraz uniemożliwić automatyczne pobieranie apletów Java i kontrolek ActiveX. Posiada on także funkcje uniemożliwiające serwerom WWW pobieranie adresu poczty elektronicznej i innych poufnych danych w tle podczas surfowania w Internecie.Anglojęzyczna, 15-dniowa wersja próbna.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.