n!Kurier Poczty 0.4

Najnowsza wersja znakomitego, polskojęzycznego klienta poczty elektronicznej, którego autorzy (pracujący m.in. nad przegladarką MozillaPL) stawiają przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo. Program jest odporny na ataki wirusów internetowych dzięki licznym zabezpieczeniom, a wysoką funkcjonalność aplikacji zapewniają rozległe możliwości konfiguracji.

Liczba pobrań: 2971
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Zespół MozillaPL
Rozmiar: 6.63 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja znakomitego, polskojęzycznego klienta poczty elektronicznej. Jego twórcy stawiają przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo.

Program jest odporny na ataki wirusów internetowych dzięki licznym zabezpieczeniom - wiadomości, które pochodzą z niepewnego źródła zostaną wyświetlone ze szczególną ostrożnością. Ponadto Kurier Poczty obsługuje wszystkie znane systemy zabezpieczeń oraz szyfrowania wiadomości i połączeń, takie jak SSL, S/MIME, PGP i inne. W aplikacji zaimplementowano także skuteczny filtr niechcianych wiadomości. Oparty na matematycznej metodzie wyliczania prawdopodobnieństw specjalny filtr ma możliwość rozpoznawania, które wiadomości są traktowane przez użytkownika jako niechciane.

Wygodę użytkownikom korzystającym z Kuriera Poczty zapewnią rozległe możliwości konfiguracji. Zdecydowana większość elementów tworzących interfejs użytkownika może zostać w bardzo prosty sposób zmieniona bezpośrednio za pomocą opcji. Bardziej wymagający użytkownicy mają do dyspozycji szereg schematów, które mogą zmienić Kuriera nie do poznania. W dowolnym momencie można wyposażyć programem w Kalendarz, obsługę notatek, czy kalkulator.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.